Daily Archives: May 1, 2018

PROHOD LA BOIAN

Duminică, 6 mai, suntem toți invitați să participăm la Sf. Liturghie și sfințirea mormintelor (Prohod) la Biserica mamă, Sf.Maria din Boian. ADUCEȚI CEVA DE MÂNCARE PENTRU AGAPĂ! Mulțumim!

Sfințirea Mormintelor

Sfințirea mormintelor va avea loc Sâmbătă 12 mai la orele 10:00, în cimitirul St. Michael. Cei care au din cei dragi înmormântați în alte cimitire, sunt rugați să-l contacteze pe Pr. George la nr. telefon 780-473-0029 pentru programare.

ZIUA MAMEI

Duminică, 13 mai, sărbătorim Ziua Mamei. În numele Consiliului Parohial, adresăm tuturor mamelor cele mai bune doriri de sănătate, pace și bucurii! La Mulți Ani!