Slujba transmisă pe Internet

Informăm pe toți membrii parohiei noastre că pentru următoarele săptămâni, slujbele se vor transmite în direct pe canalul YouTube al bisericii noastre la orele stabilite (sâmbata la 5:00pm și duminica la 10:00am). Ora de transmitere este ora locală din Edmonton (MST). Pentru altă oră locală folosiți acest website.

Apăsați aici pentru canalul YouTube de unde se transmite slujba în direct (LIVE NOW) sau cele înregistrate. Notă: LIVE NOW apare numai dacă este transmisiune în direct.


Acest website este compatibil cu Internet Explorer - versiunea minimă 9.0, Google Chrome - versiunea minimă 3.0 şi ultimele versiuni de browsere mai importante. Pentru a citi toate materialele de pe acest website, vă trebuie urmatoarele aplicaţii: Adobe Acrobat Reader şi Adobe Flash Player, care pot fi descărcate gratuit: