Organizarea Parohiei

Director: Petrică Lăcătuşu, Ştefan Mocanu
Preot Paroh: Pr. George Bazgan
Cantor: Viorel Ciocan.

De la stânga la dreapta:
Viorel Ciocan, Petrică Lăcătuşu, Corina Elena Sasu, Ion Mieilă, Pr. Paroh George Bazgan, George Moss, Luminiţa Ştefănescu, Ştefan Mocanu, Petre Dorobanţu.

COMITETUL EXECUTIV – SOCIETATEA DOAMNELOR 2013-2014

Preşedintă Psa. Maria Bazgan
Vice-Preşedintă: Delima Iftody
Secretară: Camelia Baboş
Casieră: Carmen Luca
Şefă Bucătar: Valeria Bazgan
Membre: Pearl Demchuk, Mirela Pîrvu, Marieta Mieilă, Ştefana Mocanu, Mariana Diaconu, Gina Lăcătuşu, Ruby Swekla, Darline Shelemey, Adriana Căpinariu, Gabriela Luca-Dămian, Flori Zerfass, Elena Sterea, Adriana Mocanu, Vasilica Ionescu, Veronica Ciocan, Geta Rinchiţa, Mariana Poenaru, Magda Forner, Gabriela Dincă.

Rândul de jos, de la stânga la dreapta:
Marieta Mieilă, Valeria Bazgan, Carmen Luca, Psa. Maria Bazgan, Delima Iftody, Pearl Demchuk.

Rândul de mijloc, de la stânga la dreapta:
Gabriela Luca-Dămian, Flori Zerfass, Elena Sterea, Adriana Mocanu, Vasilica Ionescu, Veronica Ciocan.

Rândul de sus, de la stânga la dreapta:
Adriana Căpinariu, Ştefana Mocanu, Camelia Baboş, Geta Rinchiţa, Darline Shelemey.